Co kočky od Vás ocení :)

  • Krmení
  • Voda
  • Misky


Nakrmit kočky může prakticky kdokoliv a kdykoliv, ale doporučujeme počkat, až kočky většinu krmení od Vás snědí a až potom odejít. Bohužel se setkáváme s lidmi, kteří krmení kočkám kradou. Vysypávají granule z misek do svého sáčku, dělají i s konzervami a nebo také vytahují misky s krmením ven, aby to mohl jejich pes sežrat. Takže nemá smysl kočkám toho dávat více než snědí, tedy krmení na jeden den, na více to nemá smysl.

Kočky mají většinou jen jednu misku na vodu, která jim stačí. Voda se celkem rychle zašpiní, což není až takový problém. Horší je to ale v zimě, kdy je z ní rychle led. V zimě, kdy voda rychle zamrzá, kočky tedy nemají moc příležitost se napít, pokud v zimě můžete vzít vodu sebou, určitě to udělejte. Horká voda v zimě přijde kočkám opravdu vhod, vydrží jim déle.

Je to neuvěřitelné, ale ty lepší misky a plastové krabičky, mizejí rychleji než granule. Misky z polárkových dortů a obaly od masa apod se obnovují, protože se celkem rychle rozbijí. Misky navíc určitě potěší, protože každou chvilku se nějaká rozbije, zmizí a nebo jsou dost špinavé.

Kdyby měl někdo zájem, může přispět i finančně. Finance které dostanou kočičky na svůj účet budou využity na nákup konzerv, masa, tvarohů, jogurtů a také na úhradu léčby u veterináře nebo na nákup materiálu pro boudičky. Do zprávy pro příjemce stačí napsat, na co by měla částka být a případně pro jakou kočičku. Číslo účtu je napsané v záložce kontakt.